قیمت بالابر

فاکتورهای مهم در تعیین قیمت بالابرها

ارتفاع حرکتی فاکتور مهمی در زمان تعیین قیمت بالابر می باشد. چرا که در بسیاری از موارد وجود محدودیت در ارتفاع تعیین کننده نوع بالابر می باشد که این موضوع در تعیین و محاسبه قیمت بالابر تاثیر گذار است. معمولا در ارتفاع های کوتاه استفاده از هر دو نوع بالابر رایج است که توجه به سایر جنبه ها از جمله ایمنی و کیفیت و قیمت از جمله عوامل تعیین کننده هستند. اما در صورتی که ارتفاع حرکتی بالابر زیاد باشد فارغ از سایر موارد تنها می توان از بالابرهای کششی استفاده کرد و محدودیت در ساخت جک باعث می شود که از بالابرهای هیدرولیکی در ارتفاع بلند نتوان استفاده نمود. اما با توجه به بالا رفتن ارتفاع استفاده از تجهیزات ایمنی ضروری است که هیمن موضوع باعث بالا رفتن قیمت بالابر میشود.


هیدروفرکو


فاکتور بعدی در زمان تعیین نوع و در نهایت قیمت بالابر وزن بار مورد نظر جهت جابجایی می باشد. با توجه به ساختار دو نوع از بالابری که ذکر شد. استفاده از بالابر های هیدرولیکی جهت بارهای سنگین کاملا به صرفه می باشد و قیمت نهایی بالابر را کاهش می دهد در عین حال با توجه به ایمنی بیشتر بالابرهای هیدرولیکی در مجموع استفاده از این نوع بالابرها را کاملا به صرفه میکند. در حالی که استفاده از بالابرهای کششی جهت حمل بارهای سنگین منجر به بالا رفتن قیمت بالابر می گردد که این موضوع در کنار ایمنی پایین تر این نوع بالابر ها، استفاده از آنها را کاملا بدون توجیح و صرفه می نماید.


هیدروفرکو


در حالت کلی فارغ از نوع بالابر که چه به صورت بالابر کششی و یا بالابر هیدرولیکی باشد، عامل مهم در تعیین قیمت بالابرها نوع و اجناس مورد استفاده در ساخت و تولید آنها می باشد. یقینا با توجه به نوع سیستم و کاربری آن استفاده از قطعات با کیفیت و طول عمر بالا می تواند منجر به رضایت مشتری در طول زمان استفاده شود. در عین حال در بحث تعیین قیمت طراحی سیستم بالابر، مهندسی اجزا دارای اهمیت می باشد که قطعا در قیمت نهایی تاثیر گذار خواهد بود.

عامل نهایی در تعیین قیمت بالابر ها خدمات پس از فروش می باشد. در دنیای امروز خدمات پس از فروش دارای اهمیت بیشتری نسبت به فروش می باشد. چرا که ارتباط میان فروشنده و خریدار که تعیین کننده میزان رضایت مشتری می باشد، بعد از انجام پروسه فروش آغاز می گردد که با توجه به نحوه و سرعت و کیفیت در دریافت خدمات پس از فروش میزان رضایتمندی مشتری تعیین می گردد که این موضوع در نهایت منجر به خوشنامی و در نهایت موفقیت و سود آوری بری فروشنده بالابر می باشد.


هیدروفرکو


شرکت ها و فروشنده های بسیار متنوعی در بحث فروش انواع بالابرهای کششی و هیدرولیکی فعالیت می کنند که با توجه به طراحی و مهندسی، نوع قطعات مورد استفاده، پروسه مونتاژ و شبکه خدمات پس از فروش دارای قیمت ها و انواع مختلف و متفاوتی می باشد. یقینا با توجه به میزان حساسیت و اهمیت بار مورد نظر جهت جابجایی، انتخاب بالابر مناسب توسط مصرف کننده نهایی می بایستی مورد توجه قرار گیرد.

متاسفانه در کشور شاهد حوادث زیادی نسبت به گذشته هستیم که ناشی از انتخاب اشتباه مصرف کننده ها و شرکت هایی که بدون اطلاعات فنی ، مجوز ، استانداردهای لازم و کاملا سود جویانه مصرف کنندگان را گمراه میکنند.لذا از مصرف کنندگان عزیز تقاضا می شود در صورت تصمیم به خریداری هر گونه سیستم هیدرولیکی حتما سابقه، محل تولید ، نمونه سیستم های نصب شده و مجوز های لازم فروشنده را بررسی و بازدید کنند تا بعدازانجام خرید واجرا امکان دریافت خدمات و جوابگویی های بعدی را داشته باشند

ایران بالابر

در حال حاضر گالری تصاویر برای این محصول قرار نگرفته است.